
Холодильник Grunhelm BRH-N167E55-W Бiлий
- Нет в наличии
- Код: 146542
15 069 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Холодильник Grunhelm BRH-N167E55-W Бiлий
Холодильник Grunhelm BRH-N167E55-W має сучасний дизайн корпусу білого кольору, зі розморожуванням No-Frost та електронним управлінням. Має загальний об'єм 228 л, у морозильному відділенні (об'єм 82 л) вміщується 3 ящики.
На дверях розміщено 3 пластикові полиці. Ручки інтегровані у холодильник. Енергоспоживання класу A+, кліматичний клас SN, N, ST.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 228 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 57 кг |
| Вага нетто | 52 кг |
| Габарити | 545x620x1670 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 575x667x1743 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Зливний піддон | HIPS/Поряд з компресором |
| Климатический класс | SN, N, ST |
| Цвет | Бiлий |
| Компрессор | Hermetic |
| Корисний об'єм морозильної камери | 82 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 146 л |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Кількість полиць холодильної камери | 2 |
| Количество ящиков | 1 |
| Кількість ящиків морозильної камери | 3 |
| Лоток для яєць | Да |
| Мощность | 220-240v/50Hz |
| Потужність заморозки | 4 кг/24г |
| Подсветка | LED/ 1W |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Розморожування | No-Frost |
| Система охлаждения | No-frost |
| Потребляемая мощность | 110+K23 Вт Вт |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 323 |
| Ступінь заморозки | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Плаский конденсатор |
| Тип і матеріал ручки | Врізна |
| Управление | Електронний |
| Холодоагент | R600а/52г |
- Цена: 15 069 ₴


