
Холодильник Grunhelm BRH-N181М55-W
- В наличии
- Код: 127630
15 589 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника Grunhelm BRH-N181М55-W
Холодильник Grunhelm BRH-N181М55-W висотою 181 см має дві камери. Корисний об'єм холодильної камери складає 182 л, морозильної — 55 л. В холодильній камері встановлено 4 полки, на яких дуже зручно зберігати продукти. Автономний час роботи 11.5 год.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1810 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 690 хв |
| Вага брутто | 55 кг |
| Вага нетто | 51 кг |
| Габарити упаковки | 1885х577х622 см |
| Гарантія | 3 роки. На компресор 10 років роки |
| Климатический класс | N/ST |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 55 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість полиць на дверях | 4 |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Номинальная мощность | 110 Вт W |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номинальный ток | 0.9 А |
| Полиці холодильної камери | 3 |
| Потужність заморозки | 2.5 кг / 24 год |
| Система охлаждения | No-frost |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Автоматичний |
| Тип холодоагента | R600A |
| Управление | Механическое |
- Цена: 15 589 ₴









