
Холодильник Grunhelm BRM-N188D60-W
- Нет в наличии
- Код: 128108
29 129 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника Grunhelm BRM-N188D60-W
Холодильник Grunhelm BRM-N188D60-W об'ємом 302 л має кліматичний клас N/ST/T і тип холодагенту R600A. Модель заморожує до 4 кг/24 год, клас енергоспоживання А+. Для зручності на дверях встановлені 2 великі та 3 маленькі полиці. Автономний час роботи складає 900 хв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 302 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1880 мм |
| Глубина | 605 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 900 хв |
| Вага брутто | 66 кг |
| Вага нетто | 59.5 кг |
| Габарити упаковки | 1934х657х688 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Энергопотребление | 0.8 кВт/24 год |
| Заморожування | 4 кг/24 год |
| Класс защиты | I |
| Климатический класс | N/ST/T |
| Цвет | Белый |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість полиць на дверях | 5 (2 вел. + 3 мал.) |
| Кількість полиць холодильної камери | 4+1 ящик (зона свіжості) |
| Кількість ящиків морозильної камери | 3 |
| Напряжение | 220-240 В |
| Номинальный ток | 0.8 А |
| Охлаждение | total No-frost |
| Мощность | 170 Вт |
| Розміщення морозильної камери | Нижнє |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Автоматичний |
| Тип холодоагента | R600A |
| Управление | Електронне (наруж. дисплей) |
| Частота | ≈50 Гц |
- Цена: 29 129 ₴



