
Холодильник Grunhelm BRM-S177M55-W
- Нет в наличии
- Код: 130110
15 119 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника Grunhelm BRM-S177M55-W
Grunhelm BRM-S177M55-W двокамерний холодильник заввишки 1773 мм. Корисний об'єм холодильної камери становить 197 л, морозильної – 65 л.
Система охолодження Defrost
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1773 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 568 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 50.5 кг |
| Вага нетто | 44.5 кг |
| Габарити упаковки | 580х600х1810мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Климатический класс | ST |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 65 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 197 л |
| Количество камер | Двухкамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 2 |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номинальный ток | 0.6 А |
| Полиці холодильної камери | 4 |
| Потужність заморозки | 3 кг / 24 год |
| Система охлаждения | Defrost |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Ручний |
| Тип холодоагента | R600A |
| Управление | Механическое |
- Цена: 15 119 ₴



