
Холодильник Grunhelm MDH-N180D80-X
- Нет в наличии
- Код: 127626
32 399 ₴
Опис холодильника Grunhelm MDH-N180D80-X
GRUNHELM MDH-N180D80-X — це двокамерний холодильник типу multi-door, загальний обсяг якого 362 л (холодильна камера 237 л, двосекційна морозилка на 125 л). Має високий клас енергоефективності (А+). Висота 1.80 м, а сила заморозки становить 10 кг/24 г, що дозволить швидко справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день. В основній холодильній камері є 3 полки, а також 4 дверних полиць.
Модель MDH-N180D80-X обладнана зовнішнім дисплеєм на дверях, скляними полками з хромованою смугою, внутрішнім LED освітленням, а також антибактеріальної технологією для очищення повітря (повітря рівномірно циркулює в кожному кутку холодильника, підтримуючи постійний і ідеальний температурний режим для продуктів). Холодоагент — No Frost.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 79 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 337 л |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Электронное |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 4 |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 690 хв |
| Вага брутто | 87 кг |
| Внутрішнє обладнання | Да |
| Габарити | 1800*795*630 мм |
| Габарити упаковки | 1895*857*665 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | Сенсорний |
| Дополнительно | Супер заморожування. Режим ECO. Режим відпустки. Блокування від дітей. Power-Off Memery. Сигнал відкритих дверей. Shop Show Mode. Multi Air Flow. |
| Енергоклас | A+ |
| Заморожування | 10 кг/24 год |
| Климатический класс | N,ST |
| Компрессор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 112 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 225 л |
| Количество полок | 3+ящык |
| Кількість полиць на дверях | 4 |
| Лоток для кубиків льоду | Да |
| Лоток для яєць | Да |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Нет |
| Система охлаждения | No frost |
| Система розморожування | No Frost |
| Споживана потужність (ват) | 110 |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.792 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 289 |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип дверей | SBS |
| Тип компресора | Прихований |
| Тип і матеріал ручки | Пластик |
| Холодоагент | R600a/49g |
- Цена: 32 399 ₴










