
Холодильник Grunhelm TRM-S143M55-W
- Нет в наличии
- Код: 130104
10 409 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника Grunhelm TRM-S143M55-W
Grunhelm TRM-S143M55-W двокамерний холодильник висотою 1430 мм. Корисний об'єм холодильної камери складає 166 л, морозильної — 41 л.
Автономний час роботи 900 хв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1430 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 900 хв |
| Вага брутто | 39.5 кг |
| Вага нетто | 36 кг |
| Габарити упаковки | 585х585х1462 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Климатический класс | N/ST |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 41 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 166 л |
| Количество камер | Двухкамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 1 |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Номинальная мощность | 80 Вт W |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номинальный ток | 0.5 А |
| Потужність заморозки | 6 кг / 24 год |
| Система охлаждения | Defrost |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Ручний |
| Тип холодоагента | R600A |
| Управление | Механическое |
- Цена: 10 409 ₴



