
Холодильник - GRW-143DD-G Grunhelm
- В наличии
- Код: 143261
9 999 ₴
Холодильник - GRW-143DD-G (графіт, двухк, верх мороз, 143см) Grunhelm
Холодильник GRUNHELM GRW-143DD-G із двома камерами керується механічно, а система розморожування статична. Загальний об'єм холодильника 205 л. У морозильній камері 2 відділення. У холодильній камері знаходиться 2 полиці. Для овочів є 1 контейнер. Має вбудовані ніжки та вбудовану ручку. По всій камері відбувається рівномірний розподіл температури стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях найкращого китайського заводу №1 з експорту холодильної техніки.
*виробник залишає за собою право вносити зміни до тих хар-ки без попередження
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 37 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 41 кг |
| Внутрішня лампочка | Да |
| Габарити | 1415х550х580 мм |
| Габарити упаковки | 1415*550*580 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дверні кошики | 3 |
| Енергоклас | А+ |
| Зливний піддон | Да |
| Климатический класс | N-ST (від +16 до +38 C) |
| Цвет | Графит |
| Компрессор | герметичний |
| Конструкция | Верхня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Корисний загальний об'єм | 205 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 37 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 168 л |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Лоток для кубиків льоду | Нет |
| Лоток для яєць | Нет |
| Полиця для пляшок | В дверях |
| Потужність заморозки | 2 кг/24 год |
| Мощность подключения | 220-240v/50Hz |
| Потужність розморожування (ват) | 160 |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Нет |
| Система охлаждения | Defrost |
| Система розморожування | Defrost |
| Споживана потужність (ват) | 78 |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.6 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 219 |
| Ступінь заморозки | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Холодильник |
| Тип і матеріал ручки | Пластик |
- Цена: 9 999 ₴










