
Холодильник MDH-N185D80-G Grunhelm
- В наличии
- Код: 150394
26 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Холодильник MDH-N185D80-G Grunhelm - це ідеальне рішення для тих, хто шукає не просто надійний побутовий прилад, а стильний елемент інтер'єру. Двокамерний холодильник, загальний обсяг якого 320 л (холодильна камера 191 л, морозилка на 129 л). Має високий клас енергоефективності Е. Висота 1.85 м, а сила заморозки становить 10 кг/24 г, що дозволить швидко справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 71 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 320 л |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 4 |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 78 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 635*670*1855 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 701*722*1933 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | Сенсорний |
| Заморожування | 10 кг/24 год |
| Класс защиты | I |
| Климатический класс | SN,N,ST,T |
| Цвет | Графiт |
| Компрессор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 129 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 191 л |
| Кількість полиць холодильної камери | 2 |
| Кількість ящиків морозильної камери | 2 |
| Лоток для яєць | 1 |
| Номинальное напряжение | 220-240 В В |
| Номинальный ток | 1.5 А |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Нет |
| Розміщення морозильної камери | Нижнє |
| Система охлаждения | No-frost |
| Система розморожування | No Frost |
| Споживана потужність (ват) | 150 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 0.68 кВт./год |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип дверей | SBS |
| Тип компресора | Прихований |
| Тип і матеріал ручки | Пластик |
| Управление | Електронне |
| Холодоагент | R600a/75g |
- Цена: 26 899 ₴


