
Холодильник мультидор Grunhelm GMD-180HNX
- Нет в наличии
- Код: 89957
50 859 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника мультидора Grunhelm GMD-180HNX
Холодильник Grunhelm GMD-180HNX відноситься до типу мультидор із системою No Frost, у якого морозильна камера розміщена внизу з об'ємом 112 л. При загальному обсязі 337 л холодильна камера має 225 л. Морозильна камера оздоблена 6 ящиками, що формують 6 відділень, холодильна має 4 відділення з 3 полицями із загартованого скла та контейнером для овочів і зоною свіжості.На дверях холодильної камери встановлено 4 полиці. Морозилка за добу виробляє 16 кг. Є швидке охолодження та захист від дітей. Холодильник з невеликим енергоспоживанням (A+) потужністю 110 Вт освітлюється LED-підсвічуванням. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 з виробництва побутової техніки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 87 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 337 л |
| Страна производитель | Китай |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 180 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 61.2 см |
| Корисний об'єм морозильної камери | 112 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 225 л |
| Мощность | 110 Вт |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 79.5 см |
- Цена: 50 859 ₴










