
Холодильник мультидор Grunhelm MDM-N178D83-BG
- Нет в наличии
- Код: 110854
57 539 ₴
Опис холодильника Grunhelm MDM-N178D83-BG
Мультидор холодильник Grunhelm MDM-N178D83-BG із системою розморожування No Frost має такі важливі функції як зона свіжості, швидке охолодження, захист від втручання дітей, LED підсвічування, електронне управління з дисплеєм. Ручки інтегровані до кожної з дверей. При потужності 253 Вт холодильник належить до класу споживання A+. Об'єм всього холодильника загалом 466 л, при цьому холодильна камера 310 л, а морозильна 156 л із потужністю заморозки 10 кг на добу.
У холодильній камері вдало розміщено 4 відділення для зберігання продуктів, зона свіжості спеціального призначення та відсік для овочів унизу. Нижня морозильна камера утворює 6 відділень завдяки 6 ящикам, є дві полиці із міцного загартованого скла. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 з виробництва побутової техніки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 96 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 466 л |
| Страна производитель | Китай |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 178 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 66 см |
| Цвет | Черный |
| Корисний об'єм морозильної камери | 156 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 310 л |
| Тип | Мультидор |
| Ширина | 83 см |
- Цена: 57 539 ₴

