
Холодильник side-by-side Grunhelm GDD-180HNLW
- Нет в наличии
- Код: 89954
51 219 ₴
Опис холодильника Grunhelm GDD-180HNLW
GRUNHELM GDD-180HNLW – це двокамерний холодильник типу Side-by-side (з двома дверима), загальний об'єм якого 436 л (холодильна камера 219 л, двосекційна морозилка на 145 л). Має високий клас енергоефективності (А+). Висота 1,77 м, а сила заморозки становить 10 кг/24 г, що дозволить швидко впоратися із заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день. В основній холодильній камері є 3 полиці, а також 7 дверних ящиків.
Модель GDD-180HNLW забезпечена зовнішнім дисплеєм на дверях, скляними полицями з хромованою смужкою, внутрішнім LED освітленням, а також антибактеріальною технологією для очищення повітря (повітря рівномірно циркулює в кожному куті холодильника, підтримуючи постійний та ідеальний температурний режим для продуктів). Холодоагент - No Frost.
Є світлодіодна сенсорна панель із вбудованими функціями: еко, супер заморожування, режим блокування. Вироблено на потужностях найкращого китайського заводу №1 з експорту холодильної техніки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 83 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 436 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 177 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 60 см |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 145 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 91 см |
- Цена: 51 219 ₴






