
Холодильник side-by-side Grunhelm GNB-180MLX
- Нет в наличии
- Код: 89956
46 659 ₴
Опис холодильника Grunhelm GDD-180HNLX
Об'ємний холодильник
Grunhelm GDD-180HNLX - функціональний об'ємний холодильник Side-by-Side від компанії Grunhelm. Такий холодильник має дві двері, розташовані пліч-о-пліч, такі дверцята розташовані по всій довжині агрегату. Морозильна камера в такому холодильнику має вертикальне компонування і розміщується збоку, повністю прикривається одним із дверей. Холодильник відрізняється великими габаритами та високою місткістю, розрахований на простору кухню та велику кількість продуктів.
Можливості пристрою
Grunhelm GNB-180MLX має автоматичне розморожування обох камер, функцію примусової вентиляції та швидкого заморожування. Для її активації необхідно за час до завантаження продуктів включити функцію, щоб морозильна камера зменшила температуру. Холодильник оснащений LED-підсвічуванням для всього холодильника, таке підсвічування гарантує економію енергії та водночас забезпечує гарне освітлення внутрішнього простору.
Технічні можливості
Grunhelm GNB-180MLX оснащений двома камерами та має загальний об'єм 584 літри. Морозильна камера розташована вертикально, має великий об'єм 183 літри. Максимальна потужність заморозки становить -24? Холодильник оснащений одним контуром охолодження, можливістю динамічного охолодження холодильної камери.Функції та можливості
Grunhelm GNB-180MLX можна придбати за комфортною ціною, товар знаходиться в середній ціновій категорії. У холодильнику є індикатор відчинених дверцят, інтегроване світлодіодне освітлення в холодильнику та зона свіжості для продуктів з ніжною текстурою або свіжих продуктів.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 527 л |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 179 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 69 см |
| Корисний об'єм морозильної камери | 183 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 344 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 90 см |
- Цена: 46 659 ₴






