
Однодверний холодильник Grunhelm GF-50M
- Нет в наличии
- Код: 89923
5 929 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника Grunhelm GF-50M
Холодильник Grunhelm GF-50M — однокамерний холодильник з корисним об'ємом 45 л і механічним управлінням. Має систему Defrost. Ця модель відноситься до найбільш економічних холодильників, які належать до класу А+. Володіє достатньою місткістю, має 2 дверні полиці і одну в холодильному відділені.
Компактні розміри дозволяють встановити холодильник під стільницю або на одному рівні з нею. Підійде для маленької кухні або на дачу. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 з виробництва побутової техніки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вид запчасти | Полки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.3 кг кг |
| Высота | 49 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 45 см |
| Общий объем | 45 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 7 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 38 л |
| Розміри (ШхГхВ) | 47х45х49 см |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 47 см |
- Цена: 5 929 ₴






