
Зарядний пристрій для авто 6 А, 6-12 В, до 80 Ah (підходить на олив'яно-кислотні АКБ) (світлодіодний індикатор) 900202
- Немає в наявності
- Код: 900202
715 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Вхідна напруга та частота 220-240 V/50 Hz
Вихідна напруга 6/12 V
Максимальний струм заряджання 6 А
Номінальний струм заряджання 3,55 А
Споживана потужність 64 W
Місткість АКБ до 80 АН
Мережевий дріт 1,7 м
Зарядний дріт 1,4 м
Переваги:
- захист від неправильного під'єднання
- захист від короткого замикання
- захист від перезаряджання
- захист від перегрівання.
Код: 031908
Довжина: 100
Ширина: 180
Висота: 200
Упаковка: 10
Волосінь: Ємність заряджуваних АКБ 10-80 А·год
Вага: 1.51
Гарантійний термін: 12 місяців
Потужність: 64 W
Максимальний струм: 6 А
Номінальна сила струму: 3,55 А
Вихідна напруга: 6/12 В
Ємність АКБ: до 80 A/г
Мережевий провід: 1,7 м
Зарядний провід: 1,4 м
Тип індикації: діодна
Максимальний струм заряду: 6 A
Номінальний струм заряду: 3.55 А
Вхідна напруга: 220 - 240 V
Частота: 50Hz
Найменування для ІМ Укр: Зарядний пристрій для авто 6А, 6-12В, до 80Ah (підходить на свинцево-кислотні АКБ) (стрілочнийіндикатор) СИЛА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сила |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність АКБ | до 80 A/г |
| Вага (кг) | 1.51 |
| Висота (мм) | 200 |
| Вихідна напруга | 6/12 В |
| Вхідна напруга | 220 - 240 V |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина (мм) | 100 |
| Зарядний провід | 1,4 м |
| Максимальний струм | 6 А |
| Максимальний струм заряду | 6 A |
| Мережевий провід | 1,7 м |
| Номінальна сила струму | 3,55 А |
| Номінальний струм заряду | 3.55 А |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/149kG8NXszRfIKN5S8LdNe0DD52reJiJ6/view |
| Потужність | 64 W |
| Тип індикації | діодна |
| Частота | 50Hz |
| Ширина (мм) | 180 |
| ШтрихКод | 4824041001484 |
- Ціна: 715 ₴

