
Дюбель-ялинка (8х5) для плоских дротів чорний (пач 100шт) APRO FT-85B1
- В наявності
- Код: FT-85B
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 051186
Паковання: 0.06
Волосся: -матеріал стійкий і механічному стиранню
-матеріал стійкий до корозійного розтріскування
-робоча температура -15 +60 °C
Страна: Україна
Вага: 0.07833
Розмір: 8*5 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: полипропилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: плоский
Колір: чорний
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка (8х5) для пласких дротів чорний (пач 100шт) APRO
Діаметр кабелю: 8 мм
Паковання: 0.06
Волосся: -матеріал стійкий і механічному стиранню
-матеріал стійкий до корозійного розтріскування
-робоча температура -15 +60 °C
Страна: Україна
Вага: 0.07833
Розмір: 8*5 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: полипропилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: плоский
Колір: чорний
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка (8х5) для пласких дротів чорний (пач 100шт) APRO
Діаметр кабелю: 8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.07833 |
| Висота (мм) | 10 |
| Довжина (мм) | 100 |
| Діаметр кабелю | 8 мм мм |
| Діаметр свердла | 6 мм мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 8*5 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | плоский |
| Ширина (мм) | 50 |
| ШтрихКод | 4824041016686 |
- Ціна: 22 ₴





