
Шліфмашина вібраційна APRO FS350 8992811
- Готово до відправки
- Код: 899281
1 602 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078546
Довжина: 310
Висота: 175
Паковання: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 3 м. Прогумована рукоятка, Пластиковий пилозбiрник, Алюмiнiва подошва, Регулятор швидкостi
Вага: 2
Номінальна потужність: 250 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Максимальні оберти: 7000-14000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Розміри основи: 90 х 187 мм
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Шліфмашина вібраційна APRO FS350
Максимальна потужність: до 350 Вт
Робоча потужність: 300 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Пилозбірник.
Рівень шуму: Lpa 78 дБ(А) Lwa 89 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 3.7 м/с2
Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1jZHoHcNQ3CKokzCRNdj8TYWTTD6BrCcu/view
Амплітуда коливань: 2 мм
Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/11aKetpEnThPg_BxMZmjFF9ssYcq_FfVb/view
Міттеєва гарантія: Діє рік після купівлі та реєстрації
Паковання: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Шліфмашина: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Немає
Довжина: 310
Висота: 175
Паковання: 6
Описание: Прогумований подовжений кабель 3 м. Прогумована рукоятка, Пластиковий пилозбiрник, Алюмiнiва подошва, Регулятор швидкостi
Вага: 2
Номінальна потужність: 250 Вт
Гарантійний термін: 3 роки
Максимальні оберти: 7000-14000 об./хв.
Напрямок обертання: 5
Регулювання обертів: З регулюванням обертів
Тип двигуна: Щітковий
Клас захисту: IP20
Довжина кабелю: 3 м
Розміри основи: 90 х 187 мм
Напруга мережі: 220 (±20%)
Назва: Шліфмашина вібраційна APRO FS350
Максимальна потужність: до 350 Вт
Робоча потужність: 300 Вт
Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Пилозбірник.
Рівень шуму: Lpa 78 дБ(А) Lwa 89 дБ(А)
Вібраційне навантаження: 3.7 м/с2
Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1jZHoHcNQ3CKokzCRNdj8TYWTTD6BrCcu/view
Амплітуда коливань: 2 мм
Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/11aKetpEnThPg_BxMZmjFF9ssYcq_FfVb/view
Міттеєва гарантія: Діє рік після купівлі та реєстрації
Паковання: Коробка
Гарантійний талон: 1 шт.
Інструкція з експлуатації: 1 шт.
Шліфмашина: 1 шт.
Можливість підключення до пилососу: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота (мм) | 175 |
| Вібраційне навантаження | 3.7 м/с2 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 310 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Макс. потужність | до 350 Вт |
| Максимальні оберти | 7000-14000 об./хв. |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Номінальна потужність | 250 Вт W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1jZHoHcNQ3CKokzCRNdj8TYWTTD6BrCcu/view |
| Робоча потужність | 300 Вт |
| Розміри основи | 90 х 187 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (мм) | 110 |
| Шліфмашина | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041044207 |
- Ціна: 1 602 ₴

