
Гвинт-шуруп М8x60мм. (шпилька дворізьова) TORX (пач. 50 шт.) APRO 3SO80601
- В наявності
- Код: 3SO8060
175 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078168
Висота: 18
Паковання: 0.16
Опис: Шліц TORX (зірочка), кл. 4,8 Монтаж проводиться шурупокрутом із битою TORX або за допомогою відповідної викрутки.
ОписТовара:
Вага: 0.75
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Розмір “під ключ“: 6
Покриття: цинк білий
Назва: Гвинт-шуруп М8x60мм. (шпилька дворізьбова) TORX (пач. 50 шт.) APRO
Вид та розмір шліца: T25
Тип різьби: комбінована
Галузь застосування: будівництво, меблеве виробництво, сантехнічні роботи
До якої основи: для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем)
Вага теоретична 1 шт.: 15 г
Довжина: 60 мм
Діаметр саморізної частини: 7.2 мм
Номінальний діаметр різьби: 8 мм
Клас міцності: 4.8
Висота: 18
Паковання: 0.16
Опис: Шліц TORX (зірочка), кл. 4,8 Монтаж проводиться шурупокрутом із битою TORX або за допомогою відповідної викрутки.
ОписТовара:
Матеріал: сталь 4,8
Покритие: цинк
Різновид різі: комбінована
Діаметр: 8мм
Довжина: 60мм
Щліц: торкс
Застосування: шпилька дворізькова застосовується в кріпленні сантехніки та трубопроводів.
Монтаж проводиться за допомогою шурупокрута з насадкою TORX або відповідної викрутки.
Допускається до встановлення в основі зі сталі, металу, бетону, цегли та дерева. Для встановлення в бетонні та цегляні основи рекомендується використовувати дюбелі.
Вага: 0.75
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Розмір “під ключ“: 6
Покриття: цинк білий
Назва: Гвинт-шуруп М8x60мм. (шпилька дворізьбова) TORX (пач. 50 шт.) APRO
Вид та розмір шліца: T25
Тип різьби: комбінована
Галузь застосування: будівництво, меблеве виробництво, сантехнічні роботи
До якої основи: для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем)
Вага теоретична 1 шт.: 15 г
Довжина: 60 мм
Діаметр саморізної частини: 7.2 мм
Номінальний діаметр різьби: 8 мм
Клас міцності: 4.8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.75 |
| Вид та розмір шліца | T25 |
| Висота (мм) | 18 |
| До якої основи | для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем) |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина (мм) | 150 |
| Діаметр саморізної частини | 7.2 мм |
| Клас міцності | 46238 |
| Матеріал | Сталь |
| Номінал. діаметр різьби | 8 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 6 |
| Тип різі | комбінована |
| Ширина (мм) | 90 |
| ШтрихКод | 4824041043781 |
- Ціна: 175 ₴





