
Дюбель-ялинка подвійна (12х5) для плоских дротів чорний (пач 100шт) APRO FT-2125B1
- В наявності
- Код: FT-2125B
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 054550
Паковання: 0.01
Страна: Україна
Вага: 0.085
Розмір: 12*5 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: полипропилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: подвійний плоский
Колір: чорний
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка подвійна (12х5) для пласких дротів чорний (пач 100шт) APRO
Діаметр кабелю: 12 мм
Паковання: 0.01
Страна: Україна
Вага: 0.085
Розмір: 12*5 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: полипропилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: подвійний плоский
Колір: чорний
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка подвійна (12х5) для пласких дротів чорний (пач 100шт) APRO
Діаметр кабелю: 12 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.085 |
| Висота (мм) | 50 |
| Довжина (мм) | 200 |
| Діаметр кабелю | 12 мм мм |
| Діаметр свердла | 6 мм мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 12*5 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | подвійний плоский |
| Ширина (мм) | 150 |
| ШтрихКод | 4824041026326 |
- Ціна: 67 ₴




