
Дюбель-ялинка Ø20 для круглих дротів чорний (пач 50 шт.) APRO FT-20B1
- В наявності
- Код: FT-20B
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 054548
Паковання: 0.08
Страна: Україна
Вага: 0.079
Розмір: 20 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: полипропилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: круглий
Колір: чорний
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка Ø20 для круглихдротів чорний (пач 50шт) APRO
Діаметр кабелю: 20 мм
Паковання: 0.08
Страна: Україна
Вага: 0.079
Розмір: 20 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: полипропилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: круглий
Колір: чорний
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка Ø20 для круглихдротів чорний (пач 50шт) APRO
Діаметр кабелю: 20 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.079 |
| Висота (мм) | 50 |
| Довжина (мм) | 200 |
| Діаметр кабелю | 20 мм мм |
| Діаметр свердла | 6 мм мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 20 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | круглий |
| Ширина (мм) | 170 |
| ШтрихКод | 4824041026302 |
- Ціна: 45 ₴





