
Дюбель-ялинка Ø8 для круглих дротів білий (пач 100 шт.) APRO FT-81
- Готово до відправки
- Код: FT-8
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дюбель-хомути Ø 8 під круглий дріт (пачка — 100 шт.)
- Призначені для кріплення дротів до природного каменю, повнотільної цегли та бетону.
- Матеріал:
Докладна інформація на: http://aprofixing.com/produkciya/dyubel-xomuti/dyubel-xomuti-dlya-kruglix-provodov
Код: 023359Паковання: 0.07
Волосся: -матеріал стійкий і механічному стиранню
-матеріал стійкий до корозійного розтріскування
-робоча температура -15 +60 °C
Страна: Україна
Вага: 0.08
Розмір: 8 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: поліетилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: круглий
Колір: білий
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка Ø8 для круглихдротів білий (пач 100шт) APRO
Діаметр кабелю: 8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.08 |
| Висота (мм) | 20 |
| Довжина (мм) | 100 |
| Діаметр кабелю | 8 мм мм |
| Діаметр свердла | 6 мм мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 8 мм |
| Тип | круглий |
| Ширина (мм) | 80 |
| ШтрихКод | 4824041000388 |
- Ціна: 23 ₴



