
Дюбель-ялинка (14х6) для плоских дротів білий (пач 100шт) APRO FT-1451
- Готово до відправки
- Код: FT-145
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дюбель-хомути 14x7 під плоский дротів (пач — 100 шт.)
- Призначені для кріплення дротів до природного каменю, повнотільної цегли та бетону.
- Матеріал:
Докладна інформація на: http://aprofixing.com/produkciya/dyubel-xomuti/dyubel-xomuti-plockie
Код: 023366
Паковання: 0.05
Опис: -матеріал стійкий і механічного стирання
-матеріал стійкий до корозійного розтріскування
-робоча температура -15 + 60 °C
Страна: Україна
Вага: 0.086
Розмір: 14*6 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: поліетилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: плоский
Колір: білий
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка (14х6) для плоских дротів білий (пач 100шт) APRO
Діаметр кабелю: 14 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.086 |
| Висота (мм) | 30 |
| Довжина (мм) | 100 |
| Діаметр кабелю | 14 мм мм |
| Діаметр свердла | 6 мм мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 14*6 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | плоский |
| Ширина (мм) | 100 |
| ШтрихКод | 4824041000456 |
- Ціна: 24 ₴





