
Фарборозпилювач електричний HVLP 350 Вт Ø 2,5 мм 800 мл/хв н/б 800 мл APRO 8500621
- Готово до відправки
- Код: 850062
1 367 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 065342
Довжина: 275
Упаковка: 10
Вага: 1.3
В'язкість: 60din/сек
Потужність: 350 Вт
Напрямок обертання: 5
Напруга мережі: 220 В 50 Гц
Продуктивність: 800 мл/хв
Назва: Фарборозпилювач електричний HVLP 350Вт Ø2,5мм 800мл/хв н/б 800мл APRO
Об'єм бака: 800 мл
Діаметр форсунки: 2.5 мм
Робочий тиск: 2-2.5 Бар
Довжина: 275
Упаковка: 10
Вага: 1.3
В'язкість: 60din/сек
Потужність: 350 Вт
Напрямок обертання: 5
Напруга мережі: 220 В 50 Гц
Продуктивність: 800 мл/хв
Назва: Фарборозпилювач електричний HVLP 350Вт Ø2,5мм 800мл/хв н/б 800мл APRO
Об'єм бака: 800 мл
Діаметр форсунки: 2.5 мм
Робочий тиск: 2-2.5 Бар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| В'язкість | 60din/сек |
| Вага (кг) | 46082 |
| Висота (мм) | 280 |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Довжина (мм) | 275 |
| Діаметр форсунки | 2.5 мм мм |
| Напруга мережі | 220 В 50 Гц |
| Об'єм бака | 800 мл |
| Потужність | 350 Вт |
| Продуктивність | 800 мл/хв |
| Робочий тиск | 2-2.5 Бар бар |
| Ширина (мм) | 130 |
| ШтрихКод | 4824041034574 |
- Ціна: 1 367 ₴



