
Гвинт-шуруп М10x100 мм. (шпилька дворізьова) TORX (пач. 10 шт.) APRO 3SOХ0A01
- Готово до відправки
- Код: 3SOХ0A0
96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078175
Висота: 18
Паковання: 3.6
Опис: Шліц TORX (зірочка), кл. 4,8 Монтаж проводиться шурупокрутом із битою TORX або за допомогою відповідної викрутки.
ОписТовара:
Вага: 0.4
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Розмір “під ключ“: 8
Покриття: цинк білий
Назва: Гвинт-шуруп М10x100мм. (шпилька дворізьбова) TORX (пач. 10 шт.) APRO
Вид та розмір шліца: T25
Тип різьби: комбінована
Галузь застосування: будівництво, меблеве виробництво, сантехнічні роботи
До якої основи: для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем)
Вага теоретична 1 шт.: 40 г
Довжина: 100 мм
Діаметр саморізної частини: 9.2 мм
Номінальний діаметр різьби: 10 мм
Клас міцності: 4.8
Висота: 18
Паковання: 3.6
Опис: Шліц TORX (зірочка), кл. 4,8 Монтаж проводиться шурупокрутом із битою TORX або за допомогою відповідної викрутки.
ОписТовара:
Матеріал: сталь 4,8
Покритие: цинк
Різновид різі: комбінована
Діаметр: 10мм
Довжина: 100мм
Щліц: торкс
Застосування: шпилька дворізькова застосовується в кріпленні сантехніки та трубопроводів.
Монтаж проводиться за допомогою шурупокрута з насадкою TORX або відповідної викрутки.
Допускається до встановлення в основі зі сталі, металу, бетону, цегли та дерева. Для встановлення в бетонні та цегляні основи рекомендується використовувати дюбелі.
Вага: 0.4
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Розмір “під ключ“: 8
Покриття: цинк білий
Назва: Гвинт-шуруп М10x100мм. (шпилька дворізьбова) TORX (пач. 10 шт.) APRO
Вид та розмір шліца: T25
Тип різьби: комбінована
Галузь застосування: будівництво, меблеве виробництво, сантехнічні роботи
До якої основи: для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем)
Вага теоретична 1 шт.: 40 г
Довжина: 100 мм
Діаметр саморізної частини: 9.2 мм
Номінальний діаметр різьби: 10 мм
Клас міцності: 4.8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.4 |
| Вид та розмір шліца | T25 |
| Висота (мм) | 18 |
| До якої основи | для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем) |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина (мм) | 150 |
| Діаметр саморізної частини | 9.2 мм |
| Клас міцності | 46238 |
| Матеріал | Сталь |
| Номінал. діаметр різьби | 10 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 8 |
| Тип різі | комбінована |
| Ширина (мм) | 90 |
| ШтрихКод | 4824041043927 |
- Ціна: 96 ₴





