
Гвинт-шуруп М6x80мм (шпилька дворізьбана) TORX (пач. 50 шт.) APRO 3SO60801
- Готово до відправки
- Код: 3SO6080
166 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078098
Висота: 16
Паковання: 1.76
Опис: Шліц TORX (зірочка), кл. 4,8 Монтаж проводиться шурупокрутом із битою TORX або за допомогою відповідної викрутки.
ОписТовара:
Вага: 0.675
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Розмір “під ключ“: -
Покриття: цинк білий
Назва: Гвинт-шуруп М6x80мм (шпилька дворізьбова) TORX (пач. 50 шт.) APRO
Вид та розмір шліца: T15
Тип різьби: комбінована
Галузь застосування: будівництво, меблеве виробництво, сантехнічні роботи
До якої основи: для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем)
Вага теоретична 1 шт.: 13.5 г
Довжина: 80 мм
Діаметр саморізної частини: 6 мм
Номінальний діаметр різьби: 6 мм
Клас міцності: 4.8
Висота: 16
Паковання: 1.76
Опис: Шліц TORX (зірочка), кл. 4,8 Монтаж проводиться шурупокрутом із битою TORX або за допомогою відповідної викрутки.
ОписТовара:
Матеріал: сталь 4,8
Покритие: цинк
Різновид різі: комбінована
Діаметр: 6мм
Довжина: 80мм
Застосування: шпилька дворізькова застосовується в кріпленні сантехніки та трубопроводів.
Монтаж проводиться за допомогою шурупокрута з насадкою TORX або відповідної викрутки.
Допускається до встановлення в основі зі сталі, металу, бетону, цегли та дерева. Для встановлення в бетонні та цегляні основи рекомендується використовувати дюбелі.
Вага: 0.675
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: сталь
Розмір “під ключ“: -
Покриття: цинк білий
Назва: Гвинт-шуруп М6x80мм (шпилька дворізьбова) TORX (пач. 50 шт.) APRO
Вид та розмір шліца: T15
Тип різьби: комбінована
Галузь застосування: будівництво, меблеве виробництво, сантехнічні роботи
До якої основи: для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем)
Вага теоретична 1 шт.: 13.5 г
Довжина: 80 мм
Діаметр саморізної частини: 6 мм
Номінальний діаметр різьби: 6 мм
Клас міцності: 4.8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.675 |
| Вид та розмір шліца | T15 |
| Висота (мм) | 16 |
| До якої основи | для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем) |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина (мм) | 80 |
| Діаметр саморізної частини | 6 мм |
| Клас міцності | 46238 |
| Матеріал | Сталь |
| Номінал. діаметр різьби | 6 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | - |
| Тип різі | комбінована |
| Ширина (мм) | 140 |
| ШтрихКод | 4824041043729 |
- Ціна: 166 ₴





