
Дюбель-ялинка Ø12 для круглих дротів білий (пач 100шт) APRO FT-121
- Готово до відправки
- Код: FT-12
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дюбель-хомути Ø 12 під круглий дротів (пачка — 100 шт.)
- Призначені для кріплення дротів до природного каменю, повнотільної цегли та бетону.
- Матеріал:
Докладна інформація на: http://aprofixing.com/produkciya/dyubel-xomuti/dyubel-xomuti-dlya-kruglix-provodov
Код: 023361Паковання: 0.05
Волосся: -матеріал стійкий і механічному стиранню
-матеріал стійкий до корозійного розтріскування
-робоча температура -15 +60 °C
Страна: Україна
Вага: 0.086
Розмір: 12 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: поліетилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: круглий
Колір: білий
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка Ø12 для круглихдротів білий (пач 100шт) APRO
Діаметр кабелю: 12 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.086 |
| Висота (мм) | 10 |
| Довжина (мм) | 150 |
| Діаметр кабелю | 12 мм мм |
| Діаметр свердла | 6 мм мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 12 мм |
| Тип | круглий |
| Ширина (мм) | 100 |
| ШтрихКод | 4824041000401 |
- Ціна: 23 ₴





