
Дюбель-ялинка Ø16 для круглих дротів чорний (пач 50 шт.) APRO FT-16B1
- Немає в наявності
- Код: FT-16B
34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 051185
Паковання: 0.04
Волосся: -матеріал стійкий і механічному стиранню
-матеріал стійкий до корозійного розтріскування
-робоча температура -15 +60 °C
Страна: Україна
Вага: 0.078
Розмір: 16 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: полипропилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: круглий
Колір: чорний
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка Ø16 для круглих дротів чорний (пач 50шт) APRO
Діаметр кабелю: 16 мм
Паковання: 0.04
Волосся: -матеріал стійкий і механічному стиранню
-матеріал стійкий до корозійного розтріскування
-робоча температура -15 +60 °C
Страна: Україна
Вага: 0.078
Розмір: 16 мм
Гарантійний термін: не передбачено виробником
Матеріал: полипропилен
Робоча температура: -15 + 60°С
Тип: круглий
Колір: чорний
Діаметр свердла: 6 мм
Назва: Дюбель-ялинка Ø16 для круглих дротів чорний (пач 50шт) APRO
Діаметр кабелю: 16 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.078 |
| Висота (мм) | 10 |
| Довжина (мм) | 100 |
| Діаметр кабелю | 16 мм мм |
| Діаметр свердла | 6 мм мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 16 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | круглий |
| Ширина (мм) | 50 |
| ШтрихКод | 4824041016679 |
- Ціна: 34 ₴





