
Верстак-тиски INTERTOOL HT-61921
- Немає в наявності
- Код: HT-6192
1 049 ₴
Верстак-тиски INTERTOOL HT-6192
HT-6192


Призначення
Складний верстак-тиски застосовується для виконання різних робіт, для затиску деталей і заготовок, та їх подальшої обробки. Завдяки своїй складній конструкції може транспортуватися та використовуватись у будь-якому місці, на виїзді, без прив'язки до робочого простору. Також не займає багато місця для зберігання.

Функціонал
Стільниця верстата виступає в ролі лещат і може використовуватися для фіксації різних за розмірами деталей. Завдяки двом зручним ручкам лещата можна відкрити та зафіксувати необхідний предмет, шириною до 27 см. Отвори в стільниці, а також знімні пластикові упори служать для притиску та фіксації заготовок.
додатково оснащений лінійкою та транспортиром для точних вимірів у процесі роботи.
У нижній частині конструкції передбачені дві паралельні планки з отворами під зберігання інструменту. Завдяки чому все необхідне під рукою і не захаращує робочий простір.

Надійна конструкція
Виготовлено верстак з якісного сталевого профілю зі стільницею з ДСП, габаритами 565*200*760 мм та витримує рівномірне навантаження до 100 кг. За допомогою металевих розсувних планок верстак компактно складається для подальшого зберігання та транспортування.
Якщо у вас є питання ви хочете уточнити деталі, наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 4.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в робочому стані | 760 мм |
| Довжина | 565 |
| Максимальна ширина захоплення | 270 мм |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Обсяг | 0,010709 |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 200.0 |
- Ціна: 1 049 ₴








