
Верстат-тиски 0-90 градусів, універсальний INTERTOOL HT-61931
- В наявності
- Код: HT-6193
1 545 ₴
Верстат-тиски 0-90 градусів, універсальний INTERTOOL HT-6193
HT-6193


Призначення
Складний верстак-тиски застосовується для виконання різних робіт, для затискання деталей та заготовок, та їх подальшої обробки. Завдяки своїй складній конструкції може транспортуватися та використовуватись у будь-якому місці, на виїзді, без прив'язки до робочого простору. Також не займає багато місця для зберігання.

Функціонал
Головна відмінність цього верстата від попередньої моделі (HT-6192) - наявність розсувних стільниць, які можуть змінювати кут нахилу 0-90°. Завдяки зручним ручкам тиски можна відкрити і зафіксувати необхідний предмет, шириною до 27 см. Отвори в стільниці, а також знімні пластикові упори служать для притиску та фіксації заготовок.
Додатково стіл оснащений лінійкою та транспортиром для точних вимірів та розмітки в процесі роботи.

Надійна конструкція
Виготовлений верстат з якісного сталевого профілю зі стільницею з ДСП, габаритами 605* 240*790 мм та витримує рівномірне навантаження до 100 кг. За допомогою металевих розсувних планок верстак компактно складається для подальшого зберігання та транспортування. Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете уточнити деталі , наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в робочому стані | 790 мм |
| Довжина | 605 |
| Максимальна ширина захоплення | 322 мм |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Обсяг | 0,018253 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240.0 |
- Ціна: 1 545 ₴










