
Компресор 100 л, 3 кВт, 220 В, 8 атм, 500 л/хв, 2 циліндри INTERTOOL PT-00141
- Немає в наявності
- Код: PT-0014
18 442 ₴
Компресор 100 л, 3 кВт, 220 В, 8 атм, 500 л/хв, 2 циліндри INTERTOOL PT-0014
PT-0014


Компресор, потужністю 3 кВт відмінно підходить для роботи в майстернях, автосервісах, у будівництві, для гаражних робіт та особистого використання. Здатний виконувати надскладні тривалі завдання. Харчується компресор від звичайної мережі 220 Вольт, що дозволяє використовувати його будь-де.

Продуктивність
Продуктивність компресора складає 500 л/хв, а максимальний робочий тиск 10 атм. Це дозволяє використовувати компресор з великим асортиментом інструментів та обладнання:
- краскопульти будь-якої системи розпилення
- пневмотріскачки та гайковерти
- пневмостеплери
- пістольоти для нагнітання рідин
- пістольоти для силікону
- пневматичні дрилі та шліфувальні машини
- пневмозубила, шуруповерти, заклепочники
- пристрої підкачування та продування
- шиномонтажне, поліграфічне обладнання і т.д.

Надійний й і безпечний
Забезпечує автоматичний запуск та вимкнення при досягненні заданого автоматикою рівня тиску. Компресор накачує ресивер до 10 атм.
Для позаштатних ситуацій встановлений запобіжний клапан, який відкривається, якщо раптом тиск у ресивері досяг 10,5 атм. Запобіжний клапан виступає в ролі додаткового захисту, випускаючи з ресивера зайве стиснене повітря. об'єм стисненого повітря.
Немаловажним елементом є струмовий захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску. Вона захищає електродвигун від перегріву та перегорання його обмоток, як наслідок проблем електричної мережі або неналежної експлуатації компресора.


Для того, щоб можна було контролювати тиск у ресивері і тиск на виході компресор оснащений двома манометрами і регулятором вихідного тиску. Регулятор тиску з манометром дозволяє регулювати і постійно підтримувати вихідний тиск, необхідний вашому інструменту або обладнанню.
Для зручності монтажу шлангів або додаткового обладнання компресор має швидкознімні з'єднання. При від'єднанні від швидкороз'ємного з'єднання повітря замикається і відкривається, тільки при під'єднанні відповідної частини з'єднання. Для зливу вологи, яка утворюється в процесі роботи, на дні ресивера розташований зливний клапан. Його потрібно періодично відкривати для зливу конденсату.
Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете уточнити деталі, наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 86.15 кг |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр шланга | 10 мм |
| Кількість манометрів | 2 од. |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0,368140 |
| Потужність | 3 |
| Продуктивність | 500 |
| Тип | Оливний |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип привода | ремінний |
- Ціна: 18 442 ₴










