
Компресор 50 л, 1.8 кВт, 220 В, 10 атм, 250 л/хв. INTERTOOL PT-00111
- В наявності
- Код: PT-0011
17 343 ₴
Компресор 50 л, 1.8 кВт, 220 В, 10 атм, 250 л/хв. INTERTOOL PT-0011
PT-0011




Надійний та безпечний
Забезпечує автоматичний запуск та вимкнення при досягненні заданого автоматикою рівня тиску. Компресор накачує ресивер до 10 атм. Для позаштатних ситуацій встановлено запобіжний клапан, який відкривається, якщо раптом тиск у ресивері досяг 10,5 атм. Запобіжний клапан виступає в ролі додаткового захисту, випускаючи з ресивера зайве стиснене повітря. Компресор PT-0011 з повноцінним об'ємом ресивера 50 л надовго зберігає в роботі необхідний об'єм стисненого повітря. Важливим елементом є захист струму на корпусі компресора з кнопкою перезапуску. Вона захищає електродвигун від перегріву та перегорання його обмоток, як наслідок проблем електричної мережі або неналежної експлуатації компресора.
< /div>
Витривалий< Компресор має ремінний привід від електродвигуна до голівки з двома сталевими циліндрами. Це забезпечує ефективне охолодження та зменшує навантаження на двигун. Мідна обмотка двигуна збільшує ресурс служби, підвищує міцність і витривалість компресора, що підтверджує 3 роки гарантії.
Максимальний термін служби компресора забезпечується, у тому числі, автоматичним. режим роботи. При досягненні 10 атм компресор вимикається, а включається при падінні тиску в ресивері на 2-2,5 атм., що дозволяє компресору відпочивати і остигати, збільшуючи ресурс. Важливо, щоб під час споживання повітря компресор встигав нагнітати надлишковий тиск в ресивер і відключатися. при 40 °C наступних марок (або аналогічних за якістю): SHELL Corena P100; ESSO Kompressoroel 30 (VCL 100); CASTROL Aircol PD 100; TEXACO Compressor Oil EP VD-L 100; INA Komprina 100; AGIP Dicrea 100.

Для зручності монтажу шлангів або додаткового обладнання компресор має швидкознімні з'єднання. При від'єднанні від швидкороз'ємного з'єднання повітря замикається і відкривається, тільки при під'єднанні відповідної частини з'єднання. Для зливу вологи, яка утворюється в процесі роботи, на дні ресивера розташований зливний клапан. Його потрібно періодично відкривати для зливу конденсату. Компресор PT-0011 має компактні габаритні і не займе багато місця на робочому майданчику.
Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете уточнити деталі, наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 56.7 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр шланга | 10 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0,218064 |
| Потужність | 1,8 |
| Продуктивність | 250 |
| Тип | Оливний |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип привода | ремінний |
- Ціна: 17 343 ₴








