
Фарбопульт пневматичний HVLP, форсунка 2.0 мм, верхній пластиковий бачок 600 мл, 3бар INTERTOOL PT-01201
- В наявності
- Код: PT-0120
604 ₴
Фарбопульт пневматичний HVLP, форсунка 2.0 мм, верхній пластиковий бачок 600 мл, 3бар INTERTOOL PT-0120
PT-0120
Краскопульт INTERTOOL PT-0120 — це професійний інструмент, який призначений для роботи з різними видами ЛКМ.
Особливості
- Призначений для професійних робіт;
- Дуже високі показники перенесення ЛКМ — до 75%;
- Можна використовувати більшість видів ЛКМ;
- Плоский і овальний смолоскипи; >
- Бачок зроблений з високоякісного пластику, що забезпечує довготривалість експлуатації інструменту та простоту в його обслуговуванні.


Діаметр форсунки — 2 0мм. Показник витрати повітря при робочому тиску до 3 атм не перевищує 300 л/хв. Розпилення може здійснюватися овальним або плоским смолоскипом. корпус" src="https://intertool.ua/catalog/pnevmoinstrument/kraskopulti-pnevmaticheskie-i-prinadlezhnosti/kraskopulti-pnevmaticheskie-hvlp/intertool-pt-0117-photo-6.jpg" style="width:400px; height:400px"/>
У моделі фарбувального пневматичного пістолета INTERTOOL PT-0120 об'єм пластикового бачка з верхнім розташуванням становить 600 мл .
Компактний, ергономічний корпус дозволяє оптимально використовувати всі можливості інструменту та забезпечує максимальний комфорт роботи.
Краскопульти №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 роках.
Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете уточнити деталі, наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.878 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантія | 12 роки |
| Діаметр форсунки | 2 мм |
| Материал бачка | Пластик |
| Обсяг | 0,003827 |
| Об'єм бачка | 600 мл |
| Розташування бачка | верхнє |
- Ціна: 604 ₴







