
Набір інструменту 43ед INTERTOOL ET-60031
- Немає в наявності
- Код: ET-6003
900 ₴
Набір інструменту 43ед INTERTOOL ET-6003
ET-6003
Компактний набір інструментів ET-6003 INTERTOOL із 43 одиниць з квадратами 3/8" і 1/4" виготовлений із високоміцної хромо-ванадієвої сталі. Це незамінна річ для власників транспортних засобів і гарне доповнення до арсеналу ручного інструменту будь-якого майстра. Надійне, компактне паковання легко розміститься в багажній скриньці будь-якого мотоцикла або моторолера.
Виготовлений із високоміцної хромо-ванадієвої сталі.
Компактне та зручне паковання-органайзер.
Набори інструментів No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна Премія з 2018 по 2021 роки.
Якщо ви маєте якісь питання або хочете уточнити деталі, наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіть із нами будь-яким зручним для вас способом, і ми відповістьмо на всі ваші питання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість зробити покупку в нас — ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 260х220х40 |
| Гарантія | 12 |
| Квадрат | 3/8"; 1/4" |
| Кількість одиниць у наборі | 43 ед. |
| Матеріал виготовлення | хромо-ванадієва сталь |
| Матеріал кейса | пластик |
| Обсяг | 0.002236 |
| Розмір головок | 4-10 мм; 5/32-3/4" |
- Ціна: 900 ₴




