
Шліфмашина ексцентрикова, 300 Вт, 5000-12000 об./хв, 125 мм INTERTOOL WT-05411
- В наявності
- Код: WT-0541
1 304 ₴
Шліфмашина ексцентрикова, 300 Вт, 5000-12000 об./хв, 125 мм INTERTOOL WT-0541
WT-0541
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина відмінно підходить для оздоблювальних робіт і не тільки! Прекрасно шліфує будь-якої форми поверхні (в т.ч. увігнуті, округлі та ін.). Ідеально підійде для фінішної, тонкої зачистки.
Цією шліфувальною машиною можна шліфувати різні види поверхонь завдяки регулятору швидкості (числа оборотів). Зачищає поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін. Ролик регулятора знаходиться зверху на корпусі - це дозволяє швидко перемикати оберти, не відриваючись від процесу шліфування та вибирати оптимальний режим.
Машинка з опорною платформою 125 мм, забезпечена пилозбірником, який полегшить Вашу роботу. Більше не потрібно прибирати залишки пилу після шліфування!
Шліфмашина займає мало місця – досить компактна. Ергономічний, сучасний дизайн і мала вага дозволяють зручно тримати її в руці і не втомлюватися під час тривалих робіт!
Особливості
- Зручна, легка, проста у використанні
- Наявність пилозбірника полегшить прибирання після роботи
- Підходить для тонкої обробки
- Шліфувальне коло легко і швидко замінюється - підошва з липучкою
- Можна підключити до будівельного пилососу< /li>
Комплектація
Шліфмашина ексцентрикова
Пилозбірник
Інструкція
Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете уточнити деталі, наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.688 кг |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
| Діаметр платформи | 125 мм |
| Ексцентриситет | 2 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0,005218 |
- Ціна: 1 304 ₴







