
Шліфмашина пряма (гравер) INTERTOOL DT-05171
- В наявності
- Код: DT-0517
1 328 ₴
Шліфмашина пряма (гравер) INTERTOOL DT-0517
DT-0517



Призначення< /strong>
Пряма шліфувальна машина INTERTOOL DT-0517 (гравер) призначена для шліфування, фрезерування, гравіювання та полірування різних матеріалів від каменю до скла. Модель відмінно підходить для домашнього використання та для роботи в майстерні.


Комфортна робота
Легкий, ергономічний корпус комфортно утримується в руці і не втомлює майстра.
У комплекті з даною шліфувальною машиною поставляється 40 змінних витратних насадок для виконання різноманітних завдань.
Насадки кріпляться на шліфувальну машину, а також на гнучкий вал за допомогою цангового затиску 3.2 мм, який фіксується завдяки кнопкам блокування
Комплект упакований у пластиковий кейс для зручного зберігання та транспортування.
Якщо у вас є будь-які питання або ви хочете уточнити деталі , наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.53 кг |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | плавне регулювання обертів |
| Гарантія | 12 роки |
| Комплектація | набір насадок з точильних каменів; гнучкий вал; пластиковий кейс |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0,005520 |
- Ціна: 1 328 ₴










