
Зубило для каменю SDS INTERTOOL SD-04151
- В наявності
- Код: SD-0415
115 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зубило для каменю SDS INTERTOOL SD-0415
SD-0415
Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете уточнити деталі, наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.520 кг |
| Довжина зубила | 280 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Обсяг | 0,000324 |
| Тип | зубило пласке |
| Тип кріплення | SDS Plus |
| Тип сталі | С40 |
| Ширина основ | 40 мм |
| Ширина робочої частини | 17 мм |
- Ціна: 115 ₴



