
Зубило для каменю HEX 30*410 мм, ширина 39 мм. INTERTOOL SD-04621
- В наявності
- Код: SD-0462
364 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зубило для каменю HEX 30*410 мм, ширина 39 мм. INTERTOOL SD-0462
SD-0462
Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете уточнити деталі, наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.680 кг |
| Довжина зубила | 410 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Обсяг | 0,000979 |
| Тип | зубило пласке |
| Тип кріплення | HEX |
| Тип сталі | С40 |
| Ширина основ | 30 мм |
| Ширина робочої частини | 39 мм |
- Ціна: 364 ₴



