
Шліфмашина пряма (гравер) INTERTOOL WT-05161
- В наявності
- Код: WT-0516
2 152 ₴
Шліфмашина пряма (гравер) INTERTOOL WT-0516
WT-0516



Призначення< /strong>
Пряма шліфувальна машина INTERTOOL WT-0516 (гравер) призначена для шліфування, фрезерування, гравіювання та полірування різних матеріалів від каменю до скла. Модель WT-0516 підходить для домашнього використання, а також для роботи в майстерні на виробництві.



Комфортна робота
Гравер комплектується великою кількістю витратних матеріалів та додаткових пристроїв. Дана модель має зручний та швидкий механізм заміни оснастки за допомогою невеликого ключа.
Накладка на основній рукоятці забезпечує комфортне захоплення інструменту, а додаткова бічна рукоятка надає впевненості користувачеві в роботі.< /p>
Насадки кріпляться на шліфувальну машину, а також і на гнучкий вал за допомогою цангового затиску 3.2 мм, який фіксується завдяки кнопкам блокування.
Всі комплектуючі поміщені у зручний пластиковий кейс.
Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете уточнити деталі , наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.455 кг |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | плавне регулювання обертів |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
| Комплектація | пластиковий кейс, гнучкий вал, телескопічна штанга з опорою, набір шліфувальних і ріжучих матеріалів, універсальна насадка + бічна рукоятка, ключ для монтажу оснастки |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0,009072 |
| Цанговий затиск | 3.2 мм |
- Ціна: 2 152 ₴









