
Шліфмашина ексцентрикова, 480 Вт, 4000-14000 об./хв, 125 мм, хід ексцентрика 2.3 мм. INTERTOOL WT-05421
- Немає в наявності
- Код: WT-0542
1 490 ₴
Шліфмашина ексцентрикова, 480 Вт, 4000-14000 об./хв, 125 мм, хід ексцентрика 2.3 мм. INTERTOOL WT-0542
WT-0542
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина відмінно підходить для оздоблювальних робіт і не тільки! Прекрасно шліфує будь-якої форми поверхні (в т.ч. увігнуті, округлі та ін.). Ідеально підійде для фінішної, тонкої зачистки.
Цією шліфувальною машинкою Ви можете шліфувати різні види поверхонь за рахунок регулятора швидкості (числа обертів). Зачищає поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін. Додаткова рукоятка покращує захоплення та дозволяє контролювати кожен міліметр обробки.
Машинка з діаметром опорної платформи 125 мм, забезпечена пилозбірником, який полегшить Вашу роботу. Більше не потрібно прибирати залишки пилу після шліфування!
Шліфмашина не займає багато місця, а зручний сучасний дизайн і мала вага дозволяють комфортно тримати її в руці і не втомлюватись під час тривалих робіт!
Особливості
- Продуктивна та потужна (480 Вт)
- Зручна, легка та проста у використанні
- Пилозбірник підвищує комфорт у роботі
- Підходить для тонкої обробки
- Легко замінити шліфувальне коло, підошва з липучкою (125 мм)
- Можна підключити до будівельного пилососу
Комплектація
Шліфмашина ексцентрикова
Мішок для збору пилу
Інструкція
Гарантійний талон
Якщо у вас є які-небудь питання або ви хочете уточнити деталі , наші менеджери завжди готові допомогти вам. Просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо швидку та надійну доставку. Не проґавте можливість здійснити покупку у нас - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своїм вибором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.425 кг |
| Споживана потужність | 480 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
| Діаметр платформи | 125 мм |
| Ексцентриситет | 2.3 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0,008640 |
- Ціна: 1 490 ₴







