
Валик Преміум INTERTOOL KT-43601
- В наявності
- Код: KT-4360
41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валик преміум KT-4360 INTERTOOL ширина 180 мм, діаметр 48 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 8 мм. Виготовлений із високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. М'який короткий ворс завдовжки 10 мм дає гладку поверхню, дає змогу неабияк скоротити витрату матеріалу та швидко обробляти великі площі поверхні. Застосовується для робіт із водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь усередині приміщень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.066 кг |
| Довжина | 180 |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Діаметр внутрішній | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 |
| Обсяг | 0,000692 |
| Тип | преміум |
- Ціна: 41 ₴



