
Зарядна станція PS-500 220 В 500 Вт (515 Вт/год) з бездротовою зарядкою APRO
- Немає в наявності
- Код: 852054
18 548 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 085691; Довжина: 330; Ширина: 225; Висота: 290; Паковання: 2; Вага: 6.7; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Зарядна станція PS- 500 220В 500Вт (515Вт/год) з бездротовою зарядкою APRO;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 515 Вт·год |
| Індикація | Світлодіодний цифровий дисплей |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Автомобільна розетка | 12В/10A (120Вт Макс) |
| Вага (кг) | 5,2 кг |
| Висота (мм) | 290 |
| Вихід USB-C | 60 Вт Макс. PD |
| Вихід USB-А | USB1: 5В/3A, 9В/2A, 12В/1,5А (18Вт Макс) QC3.0; USB2/3/4: 5В/2,4A (12Вт Макс) |
| Входи для заряджання | DC: 12-30В (72Вт Макс) / USB-C: 60Вт PD / DC Сонячна панель: 72Вт Макс. |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Довжина (мм) | 330 |
| Життєвий цикл | 1000 циклів перезаряджання до 80% |
| Зарядна станція | 1 шт. |
| Зарядний пристрій | 2 шт. (Зарядний блок DC + Автомобільний кабель для зарядки станції) |
| Ліхтарик | LED 3 Вт |
| Макс. потужність | 1000 Вт (Пікова потужність) |
| Номінальна потужність | 500 Вт W |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1Hz8IrqdUpRcpFs6M2XnAVTaFouw0ZmWW/view |
| Розмір | 260×173×170 мм |
| Температура заряджання | від 0 до 45°C |
| Температура розряджання | від -20 до 45°C |
| Тип акумулятора | Li-NMC (літій-нікель-марганцево-кобальтовий) |
| Упаковка | 1 шт. |
| Ширина (мм) | 225 |
| ШтрихКод | 4824041066162 |
- Ціна: 18 548 ₴

