Пластина вузька 80х15х2.0мм оцинкована (50 шт.) APRO
- Готово до відправки
- Код: LPW-8015
3 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерГотово до відправкиПластина вузька 80х15х2.0мм оцинкована (50 шт.) APRO
3 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 086582; Довжина: 80; Ширина: 15; Висота: 2; Паковання: 600; АБЦ: B; Вага: 0.018; Ширина: 15 мм; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Товщина: 2 мм; Довжина: 80 мм; Покриття: цинк білий; Найменування для ІМ Укр: Пластина вузька 80х15х2.0мм оцинкована (50 шт.) APRO; Галузь застосування: будівництво, меблеве виробництво, в побуті;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.018 |
| Висота (мм) | 2 |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина (мм) | 80 |
| Покриття | Цинк білий |
| Стан | Нове |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Ширина (мм) | 15 |
- Ціна: 3 ₴

