
Мішки 55мкм 65*100 поліетиленові для соління овочів
- В наявності
- Код: МЕШЗ00001
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцні поліетиленові мішки 55 щільності
Призначені для засолення овочів і зберігання продуктів. Цілком безпечні у контакті з харчовими продуктами, не токсичні. Не пропускають вологу. Міцні, стійкі до хімічних впливів. Крім того, в ньому можна переносити або просто зберігати будь-які великі речі. Поліетиленові мішки володіють більшою щільністю, що забезпечує стійкість до глибокого заморожування, а також витримуванню великих навантажень.
Мішки з поліетилену дуже легкі, однак, саме вони здатні витримувати навантаження, які майже в 1000 раз перевищує їх власну вагу.
На сьогоднішній день саме поліетиленові мішки показують кращі експлуатаційні характеристики, зрівнятися з якими не вдалося більше ні одному пакувальному матеріалу. Продаж від 50 штук.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1000 мм |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Малюнки та написи | Без малюнків та написів |
| Товщина | 55 |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 17 ₴








