
Блок живлення OEM DC12 12W 1А PL
- Немає в наявності
- Код: 00-00000183
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 12W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде як для підключення світлодіодної стрічки і контролерів, так і відео-, аудіоапаратури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 6 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Струм на виході | 01:00:00 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 82 ₴


