
Блок живлення OEM DC12 36W 3А PLC
- Немає в наявності
- Код: 00-00000186
190 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 36W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення даного блоку живлення до мережі 220V відбувається через мережевий шнур, який йде в комплекті, а підключення живлення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде для підключення світлодіодної стрічки і контролерів. Гарантія 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 6 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 120×45×35 мм |
| Струм на виході | 03:00:00 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 190 ₴



