
Блок живлення OEM DC12 72W 6А PLC
- Немає в наявності
- Код: 00-00000695
276 ₴
Блок живлення OEM DC12 72W 6А PLC призначений для перетворення стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок, відео- та аудіоапаратури, а також дрібних побутових приладів. Вихідна напруга виробу – 6 А, максимальна потужність – 72 Вт. Напругу живлення може коливатися у межах 170-240 В.
Корпус пристрою виконаний з високоміцного полімеру та не має отворів. Охолодження деталей здійснюється пасивно, шляхом природного теплообміну БЖ з навколишнім повітрям. Дана модель має клас захисту IP20, який свідчить про її негерметичність.
Габаритні розміри корпусу – 120х55х35 мм. Випускає розглянутий прилад китайський виробник. Термін гарантії на продукцію – 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 6 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Потужність | 72 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 120×55×35 мм |
| Струм на виході | 06:00:00 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 276 ₴



