
Блок живлення OEM DC12 60W 5А TR-60-12
- Немає в наявності
- Код: 00-00000706
206 ₴
Негерметичний блок живлення потужністю 60W в перфорованому металевому корпусі зі стабілізованою вихідною напругою 12V постійного струму. Підключення до мережі 220V і підключення споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Даний блок живлення відрізняється більш компактними розмірами в лінійці аналогічних по потужності апаратів, що дозволяє використовувати його навіть в дуже обмеженому просторі. Блок живлення захищений від короткого замикання і перевантаження, що сприяє виключенню виходу з ладу.
В процесі експлуатації БП без активної системи охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки БП. Не допускати установку в обмеженому просторі без циркуляції повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 6 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 90×60×40 мм |
| Струм на виході | 05:00:00 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 206 ₴



