
Блок живлення OEM DC12 100W 8.5А TR-100
- Немає в наявності
- Код: 00-00001280
326 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону або інших потреб. Потужність даної моделі складає 100 Вт, сила струму на виході – 8,5 А. Виріб працює від напруги у діапазоні 170-240 В, забезпечуючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу, клас пилевологозахищеності – IP20.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 6 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 109×78×36 |
| Струм на виході | 8.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 326 ₴



