
Свiтлодiодна лампа Biom G9 7 W 2835 3000K AC220
- Немає в наявності
- Код: 00-00001370
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Най'яскравіша на сьогоднішній день світлодіодна лампа G9 на основі енергоефективних світлодіодів 2835, досягає колосальних показників охолодження за рахунок цоколя лампи виготовленого з кераміки. Чудово підходить для повноцінного освітлення будинку, і зможе втілити в життя будь-які дизайнерські рішення. Не тільки з легкістю замінить застарілі і часто навіть небезпечні галогенні лампи, але і наповнить інтер'єр насиченим і якісним світлом. Ресурс ламп 40 000 годин.
Лампа обладнана цоколем G9.
Лампа відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить, випромінює рівне тепле біле світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Код колірності | 830 |
| Коефіцієнт потужності | ⩾0.5 |
| Колір світіння | 3000К (Тепле світло) |
| Кількість циклів вмикання | 10000 |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Миттєве повне світло | ⩾1 сек |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60 Гц |
| Робочий діапазон температур | -10 / +40 °C |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
- Ціна: 94 ₴


