
Свiтлодiодна лампа Biom G9 5W 2508 4500K AC220
- Немає в наявності
- Код: 00-00001375
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа G9 розроблена за новітньою прогресивною технологією Chip-on-Board являє собою джерело яскравого і в той же час енергоефективного та безпечного для здоров'я світла. Дана технологія покликана замінити не тільки старі галогенні лампи, а й увійти в наше життя. Звичні світлодіодні лампи виготовляються на основі окремих світлодіодів. Без частки сумніву можна стверджувати, що ці лампи наповнять ваш будинок світлом, а як відомо світло це комфорт і затишок житла. Ресурс ламп 40 000 годин.
Лампа обладнана цоколем G9.
Лампа відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить, випромінює рівне нейтральне біле світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Код колірності | 845 |
| Коефіцієнт потужності | ⩾0.5 |
| Колір світіння | 4500К (Біле світло) |
| Кількість циклів вмикання | 10000 |
| Миттєве повне світло | ⩾1 сек |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60 Гц |
| Робочий діапазон температур | -10 / +40 °C |
| Світловий потік | 450 Lm |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
- Ціна: 71 ₴


