
Блок живлення OEM DC12 800W 66.7А TR-800
- Немає в наявності
- Код: 00-00011669
3 116 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний блок живлення має потужність 800 Вт і обладнаний активним охолодженням. Вхідна напруга становить 170-240 В, вихідна – 12 В при силі струму 66,5 А. Корпус виробу виготовлений з металу, клас захисту – IP20. Блок живлення може використовуватися для організації підсвічування за допомогою світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону і для інших пристроїв з низьким вхідним вольтажем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Гарантійний термін | 6 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 800 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 242×131×69 |
| Струм на виході | 66.7 A |
| Тип охолодження | Активне |
- Ціна: 3 116 ₴



